< Zpět na výpisDOLCE GABBANALight Blue Dvojité balení EDT 100 ml a 25 ml

Skladem
125ml
2112 Kč
doprava zdarma

DOLCE GABBANA / Light Blue

Dárková sada - doporučujeme pro výhodnou cenu:

Pro milovnice tohoto úžasného parfému Light Blue od Dolce&Gabbana máme nyní speciální nabídku - Dvojité balení - za speciální nízkou cenu získáte nejen největší balení 100 ml , ale ještě navíc i malou 25 ml ( pro svoji minimální velikost velmi vhodná jako tzv. kabelkové balení ).

Senzační parfém ohromující a neodolatelný jako radost ze života. Při prvním nadechnutí zaznamenáte "živou vůni" jablka Granny Smith, mladistvou a jiskřivou, průzračnou vůni bambusu a barevnost modrých zvonků. Poté rozpoznáte specifickou vůni pižma, přinášejícího pocit všudypřítomné svěžesti.

Parfém Dolce & Gabbana Light Blue. Dlouhodobě a celosvětově nejprodávanější dámský parfém současnosti. A není divu, vůně nové epochy, nové doby - to hlásaly první recenze na špičkový parfém s dominantní jiskrnou vůní jablka Granny Smith. A pánové z D&G doplňují: parfém pro ty, kteří si nechtějí na nic hrát, parfém pro ty, kteří si chtějí užívat života... Značka D&G skutečně dosáhla vrcholného úspěchu a podle mnohých se na špičce bude držet ještě dlouhou dobu...

Složení
Hlava - sicilský citron, zelené jablko granny smith, zvonek
Srdce - jasmín, bambus, bílé růže
Základ - cedrové dřevo, plnost ambry, pižmo

Akce a slevy k tomuto produktu?

Chci být informován e-mailem o akcích a slevách: