Aloe vera
Zatím nikdo nehodnotil

Herb Pharma Aloe vera nosní spray 20 ml

Skladem
101 Kč
90 Kč

Zdraví / Ostatní produkty / Nemoc / Imunita
Herb Pharma

Aloe vera nosní sprej je přirozený neagresivní iontový roztok, který jemně a šetrně čistí nos, zvlhčuje suchou nosní sliznici a chrání ji v období zvýšeného výskytu onemocnění dýchacích cest. Obsahuje roztok z Mrtvého moře. Urychluje hojení drobných povrchových poranění v nose, má regenerační a hydratační účinky.

Popis

KDY ALOE VERA NOSNí SPRAY POMáHá:

- zlepšuje dýchání,
- uvolňuje ucpaný nos,
- snižuje tvorbu hlenu při rýmě,
- nevysušuje nosní sliznici,
- jemně a šetrně čistí nos.

PRODUKT ALOE VERA NOSNí SPRAY OBSAHUJE:

- Aloe vera extrakt - má hojivé, regenerační a hydratační účinky a ničí nebo tlumí růst některých bakterií, virů i plísní. Kromě toho snižuje otok sliznice, následně ulehčuje dýchání přes nos a zlepšuje uvolnění hlenů.
- Kyselina hyaluronová - chrání a zvlhčuje sliznici nosu a tím vytváří optimální prostředí pro hojivý proces.
- Panthenol - váže vlhkost v nosní sliznici. V těle se mění na kyselinu pantotenovou (vitamín B5), která podporuje regeneraci a hojení poškozených buněk ve sliznici. Díky vázání vlhkosti a podpoře hojení je panthenol užívaný jako účinná látka při léčbě povrchových poranění pokožky a sliznice.

Složení
Panthenol
Aloe vera (Barbadensis Miller, extrakt 200:1)

Přídatné látky

voda, roztok na bázi stopových prvků mořského původu, Xanthan Gum, Carraageenans Glucose, Polysorbát 20, Phospholipids, Carrageenans, Carbomer, Triethanolamine, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methyl-, Ethyl-, Propyl-, Butyl-, Isobutylparaben, Imidazolidinyl Urea, 5-Chloro-2-Methyl-4-Isothiazolin-3-One, 2-Methyl-4-Isothiazolin-3-One, Benzalkonium chloride

Jak používat

Zdvihnutím odstraňte průsvitné víčko. Vložte nosní aplikátor do nosní dírky, stlačte pumpičku a zlehka vdechněte nosem. Doporučená dávka je 1-2 vstříknutí do každé nosní dírky. V případě potřeby aplikaci opakujte. Po každém použití opláchněte nosní aplikátor vlažnou vodou.

Balení

20 ml

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek je určený pro dospělé a pro děti od 12 měsíců. Při manipulaci se sprejem je potřebné zabránit přímému vniknutí přípravku do očí. Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě mimo dosah dětí. Země původu Velká Británie.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přípravky s Aloe vera a další produkty na dýchací cesty.[imunita][ostatni-produkty][zdravi][nemoc]

Akce a slevy k tomuto produktu?

Chci být informován e-mailem o akcích a slevách: