Aurecon ušní
Zatím nikdo nehodnotil

Herb PharmaAurecon ušní svíčky Plus 2 ks

Skladem
143 Kč
131 Kč

Zdraví / Přístroje a pomůcky / Ostatní přístroje a pomůcky
Herb Pharma

Ušní svíčky Aurecon Plus jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu. Jejich účinek je založený na efektu komínového hoření, který uvolňuje a vysává nečistoty. Svíčka čistí sluchové ústrojí, vyrovnává tlak v hlavě i uších a ovlivňujte tvorbu ušního mazu.

Popis

Lidské ucho je párový smyslový orgán sluchu a rovnováhy tvořený vnějším, středním a vnitřním uchem. Vnější zvukovody se průběžně zaplňují ušním mazem. Při nadměrné tvorbě ušního mazu, který může být příčinou mnohých obtíží jako je hučení, pískání, šum, nerovnováha ušního tlaku a pocit zalehlých uší, tento maz tuhne a snižuje sluchový vjem. V důsledku nesprávného čištění se ušní maz tlačí stále hlouběji do ucha.
Ušní svíce teplem nahromaděný maz změkčí a vytvořený podtlak ho vysaje. Zároveň dochází k vyrovnávání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasti hlavy a krku. Tepelný vliv pozitivně ovlivňuje zablokované toky energie v meridiánech, což jsou energetická vedení, jejichž úlohou je přeprava a rozvádění životní energie v organismu člověka.

KDY AURECON UšNí SVíčKY PLUS POMáHAJí:

- stimulují přirozenou obranyschopnost ucha,
- upravují čistící působení lymfatické drenáže ucha,
- předcházejí nadměrnému hromadění ušního mazu,
- účinně ovlivňují průběh onemocnění z prochladnutí,
- mají příznivý účinek při bolestech uší, hlavy, migréně, akutní a chronické rýmě.

Složení
Včelí vosk (Cera alba)

Přídatné látky

bavlna, parafín, plastová ochranná vložka Aurecon systém

Jak používat

Nasuňte přiložený papírový kroužek na svíčku a zapalte ji na širším konci. Položte hlavu do vodorovné polohy a zasuňte svíčku plastovým koncem do ucha. Dbejte na správnou polohu svíčky. Jakmile svíčka dohoří do 2/3, což musí být vždy nad papírovým kroužkem, vyndejte ji a uhaste v připravené sklenici vody. Zopakujte ošetření i na druhém uchu. Používejte preventivně 1x měsíčně.

Balení

2 ks ušních svíček, ochranný papírový kroužek

Upozornění

Určeno pouze k zevnímu použití. Nevhodné pro děti mladší 6ti let. Z důvodu větší bezpečnosti je do ušních svíček zabudovaná plastová ochranná vložka, která zvyšuje bezpečnost a účinnost ušních svíček a zároveň vylučuje případné vniknutí cizích látek do ušního ústrojí. Ušní svíčky nemají stejný tvar, protože jsou vyráběny ručně. Přípravek se nedoporučuje používat při perforaci ušního bubínku a alergii na obsažené látky. Nepoužívejte při ušních onemocnění. Země původu Švýcarsko.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přípravky řady Aurecon a další produkty na uši.[ostatni-pristroje-a-pomucky][pristroje-a-pomucky][zdravi]

Akce a slevy k tomuto produktu?

Chci být informován e-mailem o akcích a slevách: