Gyntima intimní
Zatím nikdo nehodnotil

Herb Pharma Gyntima intimní pěna 150 ml

Skladem
133 Kč

Zdraví / Přírodní kosmetika / Nemoc / Plísně / Kvasinky
Herb Pharma

Gyntima intimní pěna je účinný, příjemný, osvěžující a jemný mycí prostředek s optimálním pH, který je vyvinutý speciálně pro intimní hygienu ženy. Pomáhá předcházet vaginálním infekcím. Produkt Gyntima intimní pěna lze také používat na chlamydie. Obsahuje výtažek z Aloe vera, která má antibakteriální, antimykotické a protizánětlivé účinky.

Popis

Díky optimálnímu složení a vybraným přírodním látkám je pěna pokožkou dobře snášena. Intimní pěna přináší dlouhotrvající svěžest a ochranu, a proto by neměla chybět při každodenní intimní hygieně ženy.

Složení
Panthenol
Šalvěj lékařská (Salvia officinalis)
Aloe vera (Barbadensis Miller)

Přídatné látky

Aqua, Sodium laureth sulphate, Lauramidopropyl betain, Citrus grandis, Citrus limon, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Jak používat

Pěnu naneste na navlhčenou pokožku v intimních místech a jemně roztírejte. Poté opláchněte.

Balení

150 ml

Upozornění

Určeno pouze k zevnímu použití. Případné tmavší zabarvení pěny je způsobeno rostlinnými extrakty, které pěna obsahuje. Toto zabarvení neovlivňuje kvalitu přípravku. Země původu Švýcarsko.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přípravky řady Gyntima a další produkty intimní hygieny.[plisne][kvasinky][prirodni-kosmetika][telova-kosmetika][intimni-hygiena][zdravi][nemoc]

Akce a slevy k tomuto produktu?

Chci být informován e-mailem o akcích a slevách: