Gyntima Probiotica
Zatím nikdo nehodnotil

Herb Pharma Gyntima Probiotica vaginální čípky 10 ks

Skladem
205 Kč
189 Kč

Zdraví / Přírodní kosmetika / Nemoc / Kvasinky
Herb Pharma

Gyntima Probiotica vaginální čípky vytvářejí živnou půdu pro laktobacily nacházející se ve vaginální flóře a zabezpečují jejich optimální rozmnožování. Tyto přirozeně mléčné kultury chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi a zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu v pochvě.

Popis

Nejznámější probiotikanacházející se v pochvě jsou laktobacily. Lactobacillus acidophilus, který je přítomný v pochvě a vytváří zde kyselé prostředí, v němž původci choroby hynou. Každá změna, která vede ke snížení počtu těchto laktobacilů, mění zdravé kyselé prostředí v pochvě, což nepřímo zvyšuje možnost zánětu pochvy a vede ke vzniku výtoku.
Rozmnožující se patogeny napadají nejen oddělený epitel (krycí tkáň), ale i stěnu pochvy, zapříčiňují ztenčování epitelu, jeho zranitelnost a rozšiřování cév. Tímto způsobem se ochranná schopnost pochvy ničí a otevírá se cesta pro jiné, často i velmi nebezpečné patogeny. Jinak řečeno, když se jednoduché patogeny, které jsou neustále přítomny v pochvě, rozmnoží, mohou snížit ochrannou vrstvu epitelu. Při souloži mohou vznikat malá poranění, kterými může do organizmu proniknout celá řada patogenů. Zdravá sliznice pochvy snižuje možnost přenášení většiny sexuálně přenosných infekcí a zajišťuje relativní ochranu i před recidivami.
Vaginální čípky obsahují přirozené, organismu neškodné látky. Jsou obohaceny o výtažek ze šalvěje, která má antimykotické, protizánětlivé, dezinfekční a hydratační účinky.

KDY GYNTIMA PROBIOTICA VAGINáLNí číPKY POMáHAJí:

- při užívání antibiotik nebo jiných bakterie ničících prostředků,
- při použití drastického poševního dezinfekčního prostředku,
- při výtoku,
- při používání antikoncepčních tablet,
- při nitroděložním tělísku,
- při objevení se výtoku po návštěvě koupaliště nebo po pohlavním styku,
- při výtoku neznámého původu,
- při mírné vaginitidě,
- při fyziologické eliminaci mírných forem bakteriálních a mykotických infekcí.

Složení
Šalvěj lékařská (Salvia officinalis, extrakt)
Kyselina listová (vitamín B9, folát)

Přídatné látky

laktóza, kyselina mléčná, proteose pepton, PEG-32, PEG-20, polysorbát 20, chlorid sodný, magnézium sulfát

Jak používat

Čípky používejte nejlépe před spaním po večerní hygieně. Čípek rozbalujte z fólie od špičky. Zasuňte čípek hluboko do pochvy. Při aplikaci dochází k mírnému znečištění prádla, proto podle potřeby použijte hygienickou vložku. Čípky je možné užívat dlouhodobě.

Balení

10 vaginálních čípků

Upozornění

Jestliže čípky Gyntima během několika dní nevyřeší vaše potíže, obraťte se na svého odborného lékaře. Použití čípků u mladých děvčat konzultujte s odborníkem. Po operaci pochvy a v graviditě používejte pouze v případě, jestliže vám je lékař doporučí. U osob citlivých na některou složku přípravku může aplikace vyvolat mírnou iritaci sliznice a přechodně způsobit slabý pocit pálení. Země původu Švýcarsko.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přípravky řady Gyntima a další produkty intimní hygieny.[kvasinky][prirodni-kosmetika][telova-kosmetika][intimni-hygiena][zdravi][nemoc]

Akce a slevy k tomuto produktu?

Chci být informován e-mailem o akcích a slevách: