Hoodia slimming
Zatím nikdo nehodnotil

Herb Pharma Hoodia slimming serum 120 ml

Skladem
297 Kč
261 Kč

Zdraví / Přírodní kosmetika / Tělová kosmetika / Péče o tělo / Celulitida a strie
Herb Pharma

Hoodia slimming zeštíhlující tělové sérum s účinkem proti celulitidě podporuje uvolňování nahromaděných tuků, zdokonaluje siluetu a zanechává pokožku pevnější a pružnější.

Popis

KDY HOODIA SLIMMING SERUM POMáHá:

- zvyšuje mikrocirkulaci a tím následně zlepšuje stav pokožky,
- zlepšuje pružnost a hydrataci pokožky,
- zmenšuje obvod problematických partií těla,
- snižuje extracelulární množství tělesného tuku.

PRODUKT HOODIA SLIMMING SERUM OBSAHUJE:

- Biotechnologický komplex - obsahuje tripeptid, směs jódu jako je Tea-hydroiodide a Glycyl-Histidyl-Lysine. Kombinace těchto aktivních látek se specifickým lipozomálním systémem poskytování, který je schopný proniknout do nejnižších úrovní pokožky, zabezpečuje účinné ošetření celulitidy. In vitro studie ukazují, že tato účinná látka má velmi specifický účinek na derivaci tukových buněk, poněvadž je silným inhibitorem dozrávacího procesu. Působí na metabolické mosty, které vedou k akumulaci tukových kapiček ve zdravých tukových buňkách, což znamená, že spíše pomáhá při prevenci celulitidy, než při spalování tuků při už vyvinuté celulitidě.

* Polykomplex bylinných účinných složek - komplex rostlinných extraktů z rostlin:
- Hoodia gordonii, kakao, káva a kola extrakt - mají antioxidační schopnosti, podporují mikrocirkulaci pokožky. Redukují propustnost a zvyšují odolnost krevních kapilár.  Kofein má lipolytický a venotonický (rozšiřuje cévy) účinek.
- Karnitin - je známý díky zlepšování pohyblivosti triglyceridů a zrychlování jejich rozpadu.
- Escin - venotonocká přísada působící proti otokům.
- Extrakt z listnatce ostnitého - působí hlavně na mikrocirkulaci.
- Extrakt z břečťanu - stimuluje krevní oběh, zvyšuje odolnost krevních kapilár a redukuje jejich propustnost. Díky tomu má příznivý vliv při eliminaci otoků.
- Mořské řasy a jejich výtažky - obsahují jód, který mobilizuje tekutiny zadržované v určitých částech těla, stimuluje krevní oběh a pomáhá eliminovat toxiny. Otok je jedním z faktorů, které spouští celulitidu a proto jsou aktivní složky, které přispívají k reabsorpci edému, velmi nápomocné při redukci celulity.
- Horký pomeranč - jeho účinek spočívá v regulaci stavu, který vznikl v postižené oblasti a stimulaci kožního tónu.
- Rozmarýna - potlačuje bolesti, zvyšuje prokrvení, povzbuzuje nervovou činnost a mírně zvyšuje krevní tlak. Zlepšuje prokrvení pokožky a látkovou výměnu, urychluje odsun odpadních látek. To má příznivý vliv na návrat elasticity a tónu.

Složení
Kofein
Břečťan popínavý (Hedera helix, extrakt)

Přídatné látky

Aqua, Glycerin, Lecithin, Butcherbroom (Rusce aculeatus, root extract), Maltodextrin, Silica, Tea-Hydroiodide, Propylene glycol, Carnitine, Escin, Tripeptide-1, Xanthan gum, Carrageenan (Chondrus crispus), Disodium EDTA, Polysorbate 20, Carbomer, Triethanolamine, Hoodia gordonii extract, Bladderwrack extract, Rosemary extract, Cocoa extract, Coffea arabica seed extract, Cola nitida seed extract, Algae extract, Hexylcinnamaldehyde, Alphaisomethylionon, Citronellol, Lyral, Linalool, Hydroxycitronellal, Lilial, D-limonene, Parfum, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol

Jak používat

Odstraňte uzávěr tuby a vytlačte potřebné množství séra, krouživou masáží důkladně rozetřete na celou oblast problematických partií těla - stehna, boky, pas a břicho. Sérum nanášejte 2x denně až do dosažení žádaného účinku. Poté pokračujte v aplikaci 1x denně, resp. podle potřeby a individuálních pocitů uživatele, aby se žádaný vzhled pokožky udržel. Je však nutné mít stále na zřeteli, že pouze pravidelné, systematické a trpělivé ošetření přináší očekávaný výsledek.

Balení

120 ml

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Výrobek je dobře snášený a používá se na všechny typy pleti. Navzdory tomu se pro jeho vysokou účinnost doporučuje před použitím otestovat na malé části pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na část oblasti pokožky a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Jakmile pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost , přestaňte přípravek používat. zabraňte styku s očima. Jestliže se přípravek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně osušte. Skladujte při teplotě do 30 °C. Země původu Švýcarsko.

Další sdělení

Doporučujeme kombinovat s produkty
FitMe Slim & Sun 100 kapslí a
FitMe Burn 200 tbl.
V naší nabídce naleznete také další zeštíhlující a zpevňující přípravky.[prirodni-kosmetika][telova-kosmetika][pece-o-telo][celulitida-a-strie][zpevneni-a-zestihleni][zdravi]

Akce a slevy k tomuto produktu?

Chci být informován e-mailem o akcích a slevách: