CO JE
TESTER?


Testery jsou naprosto shodné výrobky jako běžné parfémy, liší se pouze krabičkou či absencí víčka ( ozdobné krytky rozprašovače ). Krabička může být buď obyčejná kartonová nebo je výrobek zcela bez krabičky.  Většina testerů nemá též víčko
( ozdobnou krytku nasazenou na rozprašovači ). 

Kromě balení je tedy  výrobek ( tester ) naprosto totožný s běžným balením totožného produktu, samozřejmě úplně nový a nepoužitý.

Testery jsou pro osobní použití cenově výhodnější, jako dárky ale vhodné nejsou. Pokud by jako dárek vhodný byl, což znamená, že má víčko a je maximálně v bílé krabičce, upozorňujeme Vás na to v popisu výrobku.

Při nákupu testerů doporučujeme nechat si víčko z předchozího parfému, pokud jej na tester nasadíte, dostanete v podstatě běžné balení.

Nejčastější fámy a Vaše dotazy

Je tester nepoužitý?
Samozřejmě, že ano. Je nepoužitý stejně jako klasické balení parfému.
Máme možnost od dodavatelů nakupovat za nižší ceny testery a Vám je za tuto nižší cenu nabídnout.
Samozřejmě je nikde nevystavujeme ani nepoužíváme ke zkoušení. 

Parfém ( tester ) bez víčka se mi v kabelce vylije?
Toto se opravdu nemůže stát, víčko je spíše pro estetiku, na funkčnost nemá vliv. I když budete tester nosit v kabelce, kde se bude různě povalovat, třeba i rozprašovačem vzhůru, nemůže se stát, že by vytekl.

Voní testery více než klasické parfémy?
Není to pravda. Podíl vonných essencí v klasickém balení a testeru je naprosto shodný. Parfém se nevyrábí ve dvou verzích, ale pouze v jedné, na konci výrobního procesu se zabalí buď tako standardní balení nebo jako tester.

 

blv

TESTER

KLASIKA

KLASICKÉ BALENÍ